Slovník pojmů

 • Klasická vodní masáž

  Výborným řešením při fyzickém vypětí a svalové únavě je klasická vodní masáž, která využívá kombinaci bodové masáže (BODYJET) a komplexní masáže (MAXIJET). Masážní trysky v zádové oblasti Vám namasírují meziobratlové úpony, proto je vhodnou variantou nejen pro aktivní sportovce, ale i pro všechny, kteří mají sedavou práci a trpí bolestmi zad.

 • Relaxační masáž

  Relaxační masáž Vás uvolní po sychravém i náročném dni. Relaxujte v gejzírech předehřátých drobných vzduchových bublinek, které jemně promasírují Vaše tělo. Relaxační masáž SANTECH ENERGY využívá moderní kovové ultratenké AIR trysky, které nepřekáží a netlačí do žádných partií těla.

 • Turbomasáž

  Dopřejte si nejvýkonnější hydromasáž na českém trhu. Vyberte si rychlejší nebo pomalejší proudění vody, sílu a intenzitu masáže si jednoduše nastavte na ovládacím panelu. Turbomasáž využívá přídavný vzduchový kompresor, který vhání velkou rychlostí vzduch do vodní směsi a tak proud vody se vzduchem proteče vanou, aniž by ztratil na své síle.

 • „Šampáňo“ lázeň (perličková koupel)

  „Šampáňo lázeň„ je jasná volba pro požitkáře. Poskytne příjemnou a zdraví prospěšnou relaxaci, na kterou se budete vždy rádi těšit. Perličková koupel využívá nejmodernějších MAGIC trysek, které směšují paprsky vody (přídavné čerpadlo) se vzduchovými bublinkami (vzduchový kompresor) a vytváří ve vaně jemné perlení srovnatelné s lázeňskou procedurou.

 • MAXIJET trysky

  MAXIJET trysky jsou nejvýkonnější masážní trysky s celoplošným rozsahem po stranách vany, aby namasírovaly co největší část těla. Základní výhody MAXIJET:
  - nejvýkonnější trysky s maximální intenzitou masáže
  - regulujete masážní tlak otevřením a zavřením trysky
  - umožňují směrovat pulsující vodu na různé části těla
  - z pochromované mosazi
  - kvalitní provedení od světového výrobce KOLLER.

 • BODYJET trysky

  BODYJET trysky působí na tzv. aktivní body v oblasti zad a chodidel. Vynikají o 30% vyšším masážním účinkem v porovnání s klasickou mikrotryskou. Další výhody BODYJET:
  - jsou zapuštěné do vany, takže Vás při koupání nebudou tlačit
  - jsou vyrobeny z pochromované mosazi
  - jednoduše se udržují, protože nemají krytku
  - kvalitní provedení od světového výrobce KOLLER

 • AIR trysky

  Vzduchové trysky vytváří ve vaně gejzíry vzduchových bublinek, které jemně promasírují Vaše tělo. AIR trysky jsou zapuštěné do vany, takže Vás při koupání nebudou tlačit. Další výhody AIR trysek:
  -jsou vyrobené z pochromované mosazi jednoduše se udržují, protože nemají krytku
  -kvalitní provedení od světového výrobce KOLLER.

 • MAGIC trysky

  MAGIC trysky využívají poznatků nejmodernějších léčebných procedur, umí vytvořit lázeň plnou těch nejdrobnějších bublinek jako v šampaňském. Výhody MAGIC trysek:
  - jsou vyrobeny z pochromované mosazi
  - jednoduše se udržují, protože nemají krytku
  - kvalitní provedení od světového výrobce KOLLER.

   

 • Elektronické ovládání STANDARD

  Jednoduchý ovládací panel Vám pomáhá obsluhovat jednotlivé masážní procedury masážní vany.

 • Elektronické ovládání Santech

  Praktický a přehledný ovládací panel Vám pomáhá obsluhovat jednotlivé masážní procedury a ostatní funkce masážní vany. Jednoduchým stisknutím si můžete zvolit konkrétní variantu relaxace nebo můžete spustit více funkcí najednou. Řídící jednotka kontroluje stav vody ve vaně, je pojistkou proti spuštění systému bez vody a zároveň chrání systém při výpadku proudu nebo používání nezkušenou osobou.

 • Dotykový display DISCOVERY

  Nastavte si jednotlivé masážní procedury dle vlastních požadavků. Navíc máte k dispozici přednastavených 8 wellness programů . Dotykový display DISCOVERY je komfortní ovladač s řadou nových technologických a zejména funkčních vlastností. Pro jednoduchou obsluhu je v ovladači vestavěný návod k obsluze.

 • Masážní program MIN/MAX

  Na ovladači můžete nastavit intenzitu vzduchové lázně od jemného perlení až po intenzivní bublinkovou masáž.

 • Masážní program SOFT/HARD

  V hydromasážních vanách se systémem TURBOMASÁŽ můžete sami nastavovat intenzitu vodní masáže od pomalejšího proudění vody až po intenzívní masážní tlak dle momentální potřeby. Sílu a intenzitu masáže si jednoduše nastavíte na ovládacím panelu.

 • Valivý program vzduchové lázně

  Na ovladači můžete nastavit tzv. vlnovou masáž, kdy se postupně zvyšuje intenzita vzduchové masáže od mírného perlení až po maximální výkon a naopak.

 • Valivý program hydromasáže

  V hydromasážních vanách se systémem TURBOMASÁŽ můžete zvolit tzv. vlnovou masáž, kdy se postupně zvyšuje intenzita vodní masáže od mírného proudění vody až po maximální masážní tlak a naopak.

 • Speciální masážní programy

  Nejvyšší modelová řada COMFORT Vám dává možnost nastavení jednotlivých masážních procedur dle vlastních požadavků včetně masáže typu SHIA-TSU anebo přednastavených 8 wellness programů ( SOFT, REST, COMFORT, MIN/MAX, SPORT, ACTIVE, STRONG, MAX/MIN ).
  Speciální masážní programy jsou součástí modelu COMFORT.

 • Automatické vysušování vzduchové lázně

  Po každé koupeli řídicí jednotka automaticky spouští kompresor a předehřátý vzduch dokonale vysuší zbytky vody a připraví Vám vanu pro další koupání. Je standardní výbavou ve všech modelech vybavených vzduchovou lázní.

 • Automatická hygiena CLEAN

  Automatický proplach Vám usnadní údržbu masážní vany. Jednoduše vložíte čistící tabletu do integrovaného zásobníku a aktivujete na ovladači automatický režim. Řídící jednotka provede celý „úklid" během pár minut a to s minimální spotřebou vody.

 • Samonosný pozinkovaný rám

  Samonosný rám umožňuje instalaci masážní vany do již hotové koupelny bez dalších složitých stavebních úprav. Montáž masážní vany je se samonosným rámem velmi jednoduchá. Je standardní výbavou ve všech modelech SANTECH ENERGY.

 • Chromoterapie

  Moderní psychologické výzkumy prokázaly, že kolem nás existují podněty, které mají příznivé účinky na lidskou psychiku. Patří k nim vůně, hudba, ale i barvy a světlo. Právě spojením účinku posledních dvou jmenovaných vznikla chromoterapie, tedy léčba barevným světlem.
  Účinky jednotlivých barev

 • Ozonizátor vzduchu

  Kompresor s ozonizátorem zlepšuje hygienické vlastnosti masážního systému. Na přání Vám můžeme instalovat do vany se vzduchovým systémem ozonizátor, který využívá schopnost ozonu O3 jako sterilizačního a desinfekčního činidla.

 • Systém ohřevu vzduchu

  U van vybavených vzduchovou lázní používáme kompresory s předehřevem vzduchu, protože víme, že jenom příjemně teplá voda láká k relaxaci. Je standardní výbavou ve všech modelech vybavených vzduchovou lázní.

 • Automatický dohřev vody

  Relaxujte v neustále teplé vodě. Automatické dohřívání vody vyrovnává tepelnou ztrátu, jež vzniká při masáži.

 • Napouštění vody přes přepadovou výpusť

  Pokud instalujete podmítkovou vanovou baterii, doporučujeme objednat standardní nebo luxusní mechanická výpusť s napouštěním, kterou Vám do vany zabudujeme spolu s masážním systémem. Je za příplatek u všech modelů SANTECH ENERGY. POZN.: u modelu RELAXA 300, FITNES 300 a COMFORT není možné volit libovolné napouštění vody přes přepadovou výpusť. Výpusť s napouštěním vody přes přepad je dána výrobcem.

 • Doporučený čistící prostředek

  Pro snadnou údržbu hydroterapeutických van SANTECH ENERGY doporučujeme čistící prostředky SANTECH CLEAN.

 

  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace