Poznejte české vany


DEJTE VOLNOST SVÉ FANTAZII A VYTVOŘTE VÝJIMEČNOU KOUPELNU, ANIŽ BYSTE MUSELI KUPOVAT PŘEDRAŽENÉ ZNAČKOVÉ ZAHRANIČNÍ VANY.

Koncept New Time

Díky precizní výrobě a pokročilé akrylátové technice tvoří vana s panelem monolitický kus s dokonale rovnou hranou. Vzniká nová vizuální kvalita, která současně umožňuje umístit vanu ke stěně s milimetrovou přesností a minimální spárou silikonu.

Model Time Top 180 x 80 D

Model Time Bevel

Santech zvolil pro výrobu vany TIME BEVEL osvědčený litý PMMA s neporézním povrchem a vysokým bílým leskem. Samonosný rám zajišťující stabilitu, praktická odpadová souprava a profesionální flexi připojení k odpadu jsou standardní součástí vany.

Model Time Bevel 180 x 80 E

 

Model Time Top

Modelová řada TIME TOP kombinuje přednosti volně stojících van s klasikou. Díky unikátní rovné a ostré vnější hraně můžete vanu umístit ke stěně nebo do rohu s milimetrovou přesností a minimální spárou silikonu. Komfortní rozměr zaručuje příjemnou relaxaci i ve dvou.

Model Time Top 180 x 80 L(P)

 

Model Time Gemini

Další novinkou volně stojících van z dílny Santech je vysoce estetická a funkční série TIME GEMINI. Praktické rozměry van umožňují instalaci i do menších koupelen a je jen na Vás, kterou tvarovou variantu zvolíte.

Model Time Gemini 169 x 74 R

 

Model Time Milo

Objevte české volně stojící vany od mistů svého řemesla. Kolekci pokrokových a elegantních volně stojících van rožšiřuje modelová řada TIME MILO. Nabízí různé tvarové a instalační varianty s mimořádnou řemeslnou precizností.

Model Time Milo 170 x 75 D

 

Model Time Kube

Řada TIME KUBE nabízí dokonalou kombinaci moderního hranatého tvaru, kvality materiálu, poctivého řemeslného zpracování a jednoduché montáže. Z naší široké škály tvarově krásných van si jistě vyberete tu pravou.

Model Time Kube 180 x 80 Z

 

Model Time Evo

TIME EVO je ideální pro všechny, kteří chtějí, aby jejich koupelna dobře vypadala. Dodává se ve třech rozměrech a nabízí nesčetné množnosti pro individuální zařízení koupelny. Můžete zvolit variantu širšího okraje ke stěně nebo do prostoru koupelny. 

Model Time Evo 180 x 80 HL(HP)

 

Koncept nízké vany

Nízká vana ONE je první vanou, ve které se můžete opravdu bezpečně a pohodlně vykoupat nebo osprchovat. ONE nabízí komfortní pohyb jako ve sprše a to díky menší hloubce a dostatečně plochému dnu vany. Snadný vstup do nízké vany ocení především senioři a osoby s pohybovým omezením.

 

Koncept Senior

Navržený koncept uvítají především senioři či osoby se sníženou pohyblivostí, pro něž je vstup do vany obtížný nebo téměř nemožný. Koupelnová vana s dvířky disponuje patentovaným bočním vstupem, který umožňuje téměř bezbariérový vstup. Můžete si dopřát i variantu s hydromasážním systémem pro zdraví prospěšnou relaxaci.

 

Obdélníkové vany

Jsou nejvíce používané v mederním designu současné koupelny. Trendem dnešních obdélníkových van jsou ostře řezané kontury. Minimalistický tvar navozuje v koupelně celkový dojem čistoty a elegance. Různé série obdélníkových van SANTECH začínají na nejmenším rozměru 140 x 70 cm a končí až na vaně pro dvě osoby v rozměru 190 x 120 cm.

 

Asymetrické vany

Dokonale kombinují koupání a sprchování. Svým velkým diagonálně řešeným vnitřním prostorem umožňují pohodlné koupání a zároveň šetří místo v koupelně. Mnohé jsou multifunkční, dají se doplnit vanovou zástěnou, která zabrání cákání vody v koupelně. Všechny asymetrické vany můžete vybírat v pravé nebo levé variantě.

 

Rohové vany

Nadchnou svým prostorem celou rodinu. Rohová "rodinná" vana svým praktickým tvarem je vhodná do mnoha typů koupelen. Existují vany (ovál, mnohoúhelník), které nahrazují rohové řešení, avšak roh je vyzděn a klasicky obložen. Toto řešení nabízí větší komfort při užívání, přitom vana je instalována v rohu koupelny.

 

Oválné a kruhové vany

Dodají koupelně nevšední originalitu. Pokud se nespokojíte s běžným provedením a máte dostatčný prostor v koupelně, neváhejte a pořiďte si oválnou nebo kruhovou vanu pro více osob. V mnoha domácnostech to funguje tak, že k běžné hygieně slouží sprchový kout a vana se napouští jen příležitostně, takže není třeba se bát velké spotřeby vody.

 

 


  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace