GLASS FORCE TECHNOLOGY

Chceme, aby vany SANTECH byly co nejpevnější, neprohýbaly se a byly odolnější vůči mechanickému poškození. Proto používáme při výrobě unikátní technologii GLASS FORCE TECHNOLOGY – vyztužování rubové strany vany v několika vrstvách sklolaminátem metodou ruční laminace s vyšším obsahem skelného vlákna.


Vany SANTECH jsou vyrobeny z litého akrylátu PMMA

Santech používá k výrobě van výhradně litý akrylát PMMA , který se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi :

  • vany jsou odolné proti povrchovému poškrábání
  • výborně odolávají běžným domácím chemikáliím
  • ve vanách můžete používat veškeré dostupné osobní hygienické prostředky
  • vyznačují se barevnou stálostí po celou dobu životnosti
  • povrch van je hladký a neporézní, na povrchu van se neusazují nečistoty
  • má vynikající izolační vlastnosti
  • povrch van je natolik tvrdý, že v případě poškození povrchu můžete vanu brousit a leštit do původní podoby

Vany SANTECH mají antibakteriální úpravu povrchu

Antibakteriální úprava povrchu je standardně prováděna u všech typů van. Materiál van je obohacený o stříbrné iontové částice, které se vyznačují trvalým antibakteriálním a protiplísňovým účinkem. Ionty stříbra pronikají do nitra bakteriálních buněk a narušují jejich životaschopnost, ničí je a udržují povrch van hygienicky čistý. Vanu stačí po každé koupeli opláchnout ruční sprchou, otřít vlhkým hadříkem nebo houbou.Garantujeme nadstandardní životnost akrylátových van SANTECH

Koupací vany SANTECH jsou součástí stavby, proto zde o to víc platí pravidlo levně koupené je dvakrát koupené. Proto se nesnažíme vyrábět co nejlevněji, ale abyste se na naše výrobky mohli vždy spolehnout. Jen tak můžeme garantovat životnost vany minimálně 20 let a poskytnout záruku 10 let.  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace