MASÁŽNÍ SYSTÉM RELAXA 300

” Jemná harmonizující masáž. Patentovaná technologie.”

Nadstandardní výbava masážního systému

Relaxační masáž

Perličková koupel (šampáňo lázeň)

Elektronické ovládání Santech

Relaxační trysky: 12x MAGIC trysky na dně vany

Masážní program MIN / MAX

Valivý program vzduchové lázně

Systém ohřevu vzduchu

Automatické vysušování vzduchové lázně

Chromoterapie

Samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním

Speciální mechanická výpusť s odvodněním

Patentované MAGIC trysky umí vodu pěkně rozperlit

Vyzkoušejte právě tento model - nabízí mnohonásobně jemnější perličkový efekt, někdy taktéž nazýván „Šampáňo lázeň”. Perličková masáž využívá patentovaných MAGIC trysek, které směšují paprsky vody se vzduchovými bublinkami a vytváří ve vaně jemné perlení srovnatelné s lázeňskou procedurou.

Pro zdraví a krásu

Důležitá informace pro ženy: pomocí jemné masáže se rozpohybuje krevní oběh a hlavně lymfatický system, který odplavuje škodliviny z celého těla. Mimo jiné také z problematických partií, kde se rád ukládá nechtěný podkožní tuk. Účinně Vám tak pomůže v nerovném boji s celulitidou, má blahodárný vliv na pleť celého těla. Je ideální variantou pro psychorelaxaci např. u nespavosti.

Převládající relaxační účinky

  • platí na stres a únavu, uleví od bolesti
  • vhodná na nemoci pohybového aparátu, zmírňuje revmatické potíže
  • aktivuje lymfatický systém, má blahodárný vliv na pokožku těla
  • zvyšuje pevnost pokožky a napomáhá v boji proti celulitidě
  • pomáhá odstranit problémy s nespavostí

Funkce automatického vysušování

V klidu relaxujte, o čistotu relaxačního systému se postará program automatického vysušování. Předehřátým vzduchem dokonale vysuší perličkovou lázeň a připraví vanu pro další koupel.

Masáž s uklidňujícími účinky

Toužíte-li po opravdové uklidňující relaxaci, stačí se na 20 minut zavřít do koupelny, vanu napustit příjemně teplou vodou. Teplota vody může dosahovat až 40 oC. Perličková masáž prospěje naprosto všem. Je určena manažerům, starší generaci, studentům, neklidným dětem, vše zvládajícím matkám. Oceníte ji při potížích se spánkem. Je vhodná na nemoci pohybového aparátu, zmirňuje revmatické potíže. Jemná perličková masáž působí blahodárně i na nervovou soustavu, má uklidňující účinek, na rozdíl od rychlejší a silnější vodní masáže, která působí především povzbudivě. Perličková koupel je ideální večer před spaním. V případě jakýchkoliv potíží je nutné délku pobytu a teplotu koupele konzultovat podle svého aktuálního zdravotního stavu s lékařem!

 

Více informací o masážním systému Relaxa 300 - ceny, technické specifikace...


  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace