Čištění a péče o výrobky NOVELLINI

Čištění a údržba chromových povrchů

Chromové povrchy lze čistit vodou či mýdlovým roztokem. Optimálního výsledku dosáhnete ovšem s přípravkem CLEANIT, který rozpustí veškeré nečistoty včetně vodního kamene. Následně doporučujeme povrch setřít jelenicí! Zásadně se vyvarujte použití jakýchkoli čistících prostředků obsahujících chlor, alkohol nebo kyseliny, jakož i prostředků dezinfekčních. Nepřípustné jsou rovněž abrasivní nebo práškové čističe.

Čištění a údržba skla CRYSTAL-CLEAR

Vzhledem k tomu, že voda stéká po tomto skle podstatně rychleji, nedochází téměř k usazování nečistot a vodního kamene. Pokud i tak nějaké zbudou, lze je odstranit velmi snadno bez použití agresivních prostředků. V žádném případě prosím nepoužívejte chemicky a mechanicky agresivní čistící prostředky. CLEANIT čistí snadno a šetrně.

Výklopné posuvné dveře

U řady posuvných dveří NOVELLINI lze jednotlivé prvky vyháknout z dolní vodící lišty směrem dovnitř, což značně usnadňuje čištění koutu. Kromě toho většina systému s posuvnými dveřmi nemá vůbec vodorovné profily, takže nevznikají hrany, na kterých se mohou usazovat nečistoty.

10-letá poprodejní záruka

Jako značkový výrobce nabízí NOVELLINI prvotřídní servis. Každý náhradní díl lze vyměnit v provedení, v jakém jste jej zakoupili. Na díly podléhající opotřebení poskytujeme tzv. „záruku na nákup náhradních dílů po výběhu série" v trvání 10 let. Tato tzv. „záruka na nákup náhradních dílu po výběhu série" počíná běžet dnem, kdy si zákazník zakoupil daný produkt NOVELLINI. Výše uvedenou „zárukou na nákup po výběhu série" nejsou dotčeny či omezeny případné zákonné nároky.

 

  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace