Koncept NEW TIME

České volně stojící vany do prostoru, ke stěně a do rohu

Vybírejte z oblých i hranatých tvarů, mnoha velikostí, různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter

koncept_new_time


MODEL TIME BEVEL

Volně stojící vana TIME BEVEL s měkce zakřivenými tvary vnáší do koupelny moderní atmosféru. Tvarově příjemný vnitřní prostor již na pohled slibuje dokonalé uvolnění a relaxaci. Pro napouštění horké lázně můžete zvolit podlahovou vanovou baterii nebo instalovat praktickou vanovou baterii přímo do okraje vany.

time_bevel


MODEL TIME TOP

Jednoduchý geometrický tvar je základem každého návrhu modelu TIME TOP. Velkoryse tvarovaný oválný vnitřní prostor s identicky tvarovanými oblastmi zad a středově umístěný odtok vybízí ke koupeli i ve dvou. Mimořádná hloubka 47 cm a nadstandardní délka dna zaručuje pohodlnou koupel i osobám vyššího vzrůstu.

time_top


MODEL TIME GEMINI

Oblíbenou variantu oválného vnitřního prostoru jsme rozšířili o model TIME GEMINI s užším okrajem vany. Praktický rozměr, nadčasový design, pohodlné ležení, mimořádná kvalita a přesvědčivá cena. TIME GEMINI má vše, co dnešní moderní vana musí umět nabídnout. 

time_gemini


MODEL TIME MILO

Objevte nebývalou rozmanitost této řady, díky níž nejste při navrhování koupelny nijak omezeni. Geometrické vnější kontury TIME MILO  jsou v elegantním kontrastu s jemně tvarovaným vnitřním prostorem vany. Plynulý průběh linií s měkce zakřivenými rohy vytváří přirozený koupací prostor bez zbytečného plýtvání vodou.

time_milo


MODEL TIME KUBE

Geometrie a minimalismus je základem dalšího modelu volně stojích van TIME KUBE. Představuje působivou jednotu funkce a dokonalé estetiky: svými rovnými hranami, promyšleností celku, velkorysým vnitřním prostorem.

time_kube


MODEL TIME EVO

Široký okraj volně stojící vany TIME EVO poskytuje maximální volnost: můžete umístit vanovou baterii na okraj vany nebo plochu využít pro snadnější vstup do vany. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.

time_evo


  © 2022 SANTECH PLUS s.r.o.

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a vám lehce najít to co hledáte. Souhlasíte s používáním všech cookies?

Další informace