Značka Novellini

Italská společnost Novellini byla založena v roce 1970 jako malá řemeslnická firma, která se specializovala na výrobu železných a hliníkových pantů do oken a dveří. V roce 1980 společnost Novellini rozšířila výrobu o sprchové kouty. Tato produktová řada spojila moderní design s řemeslným umem. Za dobu své existence se Novellini propracoval na největšího evropského výrobce sprchových koutů .
A to díky filosofii integrace a automatizace. Výroby na jednom místě. V Novellini.

NOVELLINI DESIGN

Každý má jiné představy o perfektní koupelně. Pro jednoho je to především funkčnost. Jiný klade důraz na design. Co však všechny navzájem spojuje, jsou vysoké nároky na kvalitu.

Silvano Cuzzi, vedoucí designu Division Novellini, vysvětluje: umět tvořit zajímavé věci znamená nejdříve načerpat inspiraci z velkých i malých momentů života. To, kde a jak žijeme je výsledkem individuálního vnímání života i vlastního názoru. Teprve potom vzniká prémiový výrobek, který ukazuje nejen hodnotné materiály a perfektní zpracování, ale také velmi osobitý a nadčasový design.

TECHNOLOGIE A FUNKČNOST

Veškerá výroba jednotlivých dílů se realizuje v podniku Novellini od návrhu až po finální produkt. To má pro zákazníka hned několik výhod: kupuje produkt, jehož kvalita je podrobně kontrolována od vstupních surovin až po expedici výrobku k zákazníkovi.

DALŠÍ INFORMACE …

Více se můžete dozvědět o NOVELLINI na stránkách:

http://www.novellini.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=lMqyDsKV-PQ&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=wHBio-CJguI

Bezplatná linka 800 176 514

  © 2015 SANTECH PLUS s.r.o.