BEVEL COLLECTION – INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ KOUPELNY OD DESIGNÉRA JAROSLAVA JUŘICI

BEVEL COLLECTION snoubí stylovou čistotu tvarů s vyváženou mírou suverénní dynamiky. Je to design, u něhož je každá linie vedena vědomě a díky tomu se vyznačuje nejvyšší mírou exkluzivity. Vnitřní prostor nabízí spoustu místa pro komfortní koupel. Dokonale promyšlený tvar je šetrný k Vašim zádům a je zárukou uvolněného a příjemného koupání.

VOLNĚ STOJÍCÍ VANA BEVEL 1800 x 860 S PANELEM

Volně stojící vana BEVEL umožňuje praktickou instalaci vanové stojánkové baterie přímo na vanu. Celoobvodový panel lze vyrobit v jakémkoliv barevném odstínu laku nebo matu dle návrhu Vás nebo Vašeho architekta. 

INDUSTRIÁLNÍ ŘEŠENÍ KOUPELNY S VANOU BEVEL 1800 X 860 

Moderně a zároveň industriálně působí koupelna díky použitému materiálu: bezespárová voděodolná stěrka s imitací pohledového betonu v kombinaci se zářivě bílým materiálem vany.

VANA BEVEL 1800 X 785 ZAPUŠTĚNÁ DO OBLOŽENÉHO PODSTAVCE

Praktické zapuštění vany do podstavce nabízí jednu podstatnou výhodu: nemusíte aplikovat těsnící silikon mezi vanou a stěnou. Navíc získáte spoustu praktických odkládacích míst kolem vany.

OBDÉLNÍKOVÁ VANA BEVEL 1800 X 800 UMÍSTĚNÁ KE STĚNĚ

Asi nejznámější možností je vanu umístit ke stěně a obložit velkoformátovým keramickým obkladem. I tuto variantu lze však povýšit na záležitost zajímavou a oku lahodící.

VANA BEVEL 1800 X 785 OBLOŽENÁ KERAMICKOU MOZAIKOU

Moderním a velmi vyhledávaným prvkem obložení vany je keramická mozaika. Nabízejí se v lesklých a matných variantách, s glazurou různé hrubosti, případně i v imitaci přírodních materiálů. 

Bezplatná linka 800 176 514

  © 2015 SANTECH PLUS s.r.o.